Svobodná volba a odpovědnost

VÝZVA 22

Nam senectus diam nullam elementum justo netus es quis elit risus elit hendrerit a class tincidunt.

Fusce dapibus, tellus ac cursus com modo, tortor mauris nibh condimen tum nibh. 

Ut fermentum et massa justo sit amet risus. Morbi leo risus, porta ac con sectetur ac vesti bulum at eros aenean lacinia bibendum.

What's included in this guide

Eget sit porta sodales eget maecenas sed diam eget risus vari blandit sit amet non magna. Donec ullamcorper nulla non met auctor fringilla. Maecenas faucibus mollis interdum.
Donec sed odio dui vestibulum id ligula porta felis euismod es semper. Duis mollis lest non commodo luctus nisi erat odium porttitor ligula lacinia odio sem nec elit.
Curae aenean suspendisse vivamus sagittis lacus et vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna.
Neque habitant aliquet donec sed odio dui cras mattis aeones consectetur purus sit amet fermentum. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo nulla vitae elit libero.

Kdo jsme?

Jsme občané České republiky

… jsme si vědomi, že lidskou přirozeností, je usilovat o šťastný život, milovat, a žít v sounáležitosti s ostatními jako součást harmonické a neustále se měnící přírody.

Vnímáme dramaticky měnící se současnost a hrozby budoucnosti jako důsledek našich minulých i současných postojů, činů a cítíme odpovědnost za současný stav.

Touto otevřenou celonárodní výzvou inspirujeme občany naší vlasti k vědomé společné proměně přístupu k životu, začínající bdělým vnímáním sebe a okolí, pochopením práv i povinností, a následnými rozhodnými odpovědnými činy.

Poděkujme všem aktivním občanům a organizovaným skupinám za odvahu veřejně chránit lidská práva a svobodu projevu!

Rozviňme myšlenky spolupráce společně koordinovanými aktivitami po celé naší vlasti, ve všech skupinách obyvatel!

Pojďme místo reagování ve strachu, se svobodně, moudře a odpovědně rozhodovat a vědomě tvořit novou realitu!

Proměňme vztahy mezi lidmi a tvořme prostředí pro důstojný život a posuňme se ke skutečné celonárodní spolupráci a návratu k přirozenosti života pomocí konkrétního společného záměru nazvaného „Proměna České republiky“!

Svobodná volba a odpovědnost

VÝZVA 22

© Občanská sounáležitost p.h.

Úplné znění - VÝZVA 22

Zadejte svůj e-mail, na který vám máme zaslat odkaz pro stažení dokumentu VÝZVA 22 v plném znění.

Vaše osobní údaje zpracováváme tak, jak je uvedeno v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz pro odhlášení v dolní části kteréhokoli z našich e-mailů.

Close